Home Page / Novinky / Klánovičtí občané pomáhají

Klánovičtí občané pomáhají

Klánovičtí občané pomáhají obětem povodní!!

Během několika dnů poskytli občané Klánovic, na základě výzvy Klánovického fóra k poskytnutí pomoci obětem povodní, finanční prostředky ve výši 68 000,-Kč na účty nadačních fondů Klánovické fórum a Podralský nadační fond ZOD. Tyto nadační fondy pak následně distribuovaly finanční pomoc obětem bleskových povodní v Libereckém kraji (zvláště pak v mikroregionu Podralsko). Rádi bychom občany a dárce informovali o distribuci finačních prostředků a zvláště poděkovovali dárcům, kteří přispěli...

Kompletní fotodokumentaci si můžete prohlédnout v sekci webu   /Photogallery/2008/povodne-liberecky-kraj.htmlFotogalerie.

Zpráva o distribuci finanční pomoci a poděkování:

Vážení dárci,
Dovolujeme si Vám zaslat odkaz na zprávu o distribuci finanční pomoci obětem povodní v Libereckém kraji ve dnech 7. -8. srpna 2010. Stáhnout  zprávu ve formátu PDF (pozor 7MB) můžete na tomto místě /Ke-stazeni/Dokumenty/zprava-povodne.pdf .

Zároveň bychom Vám chtěli jménem postižených poděkovat. Velice si vážíme Vašeho příspěvku a pomoci, jež byla předána konkrétním lidem, kteří byli nejvíce postiženi v obcích Brniště, Kněžice, Jablonné v Podještědí a Pertoltice pod Ralskem.
Ještě jednou, osobně i jménem obdarovaných, děkuji za solidaritu a podporu, které se nám v této věci od Vás dostalo.
Veškeré prostředky, které jsme obdrželi na účet Klánovického fóra, nadačního fondu byly převedeny ve prospěch Podralského nadačního fondu ZOD, který následně prostředky předal postiženým.

S úctou a poděkováním

Ing. Petr Kubíček

předseda správní rady

Klánovické fórum, nadační fond a

předseda správní rady

Podralský nadační fond ZOD